Klimatyzacja Łódź Marcin Walas

+48 604 099 876 klimatyzacja.mwalas@gmail.com

Menu
Partnerzy

Nasi partnerzy to wiele znanych firm, aby zapewnić państwu jak najlepsze rozwiązania w zakresie sprzętu oraz środków chemicznych.
Nasze usługi cechuje pełen profesjonalizm. Oferujemy usługi, z których klient jest zawsze zadowolony.  Serwis klimatyzacji : odgrzybianie, ozonowanie, napełnianie, nabijanie klimatyzacji, klimy z dojazdem do klienta, wykonywanie usług w terenie, maszyny rolnicze i budowlane, autokary, busy, autobusy auta osobowe i dostawcze naprawa serwis, naprawa sprężarek płukanie układu po zatarciu. Montaż i serwis klimatyzacji stacjonarnej typu split w domu, biurze, sklepie, firmie. Współpracujemy z takimi producentami jak: Sinclair, Valeo, Delphi, Bosch, Nrf, Panasonic, MDV, LG.


Dzięki dostosowaniu temperatury i wilgotności powietrza w pomieszczeniu do naszych potrzeb, możemy cieszyć się przyjemnym mikroklimatem, niezależnie od upałów panujących na zewnątrz. Dzięki filtrom zatrzymującym kurz, pył, bakterie i roztocza, otrzymujemy powietrze o wysokim stopniu czystości, pozbawione przykrych zapachów. Dzięki temu, że urządzenie pracuje jak powietrzna pompa ciepła, stanowi doskonałą alternatywę dla typowych termowentylatorów. Ponadto jego wydajność energetyczna jest co najmniej trzykrotnie wyższa. Przy przykładowym poborze 800 watów oddaje około 2500 watów, lub więcej.


Zgodnie z definicją klimatyzacja jest to uzdatnianie powietrza, mające na celu utrzymywanie w zamkniętym pomieszczeniu odpowiednich warunków klimatycznych i sanitarnych, w tym optymalnej temperatury, wilgotności i odpowiedniego składu powietrza.Dla większości z nas klimatyzacja to dobrodziejstwo. Już od dawna jest ona w standardzie wyposażenia samochodów, a w dobie dzisiejszych zmian klimatycznych coraz częściej instalujemy też klimatyzację we własnych domach i w miejscu pracy.Obecnie klimatyzatory oferują nie tylko chłodzenie ale również ogrzewanie i filtrację, dlatego klimatyzacja jest polecana wszystkim, szczególnie dzieciom, osobom starszym oraz alergikom.
Nasi partnerzy zapewniają najlepszą jakość używanych przez nas części i chemii.

h
hHurtownia branżowa KLIMAZBYTklimazbytwww.klimazbyt.pl
Materiały eksploatacyjne do autoklimatyzacjisinexwww.laser-sinex.pl
Chłodnictwo.Czynniki chłodnicze.Klimatyzacja.Pompy ciepła.schieselwww.termo-schiessl.pl
Klimatyzatory stacjonarnesinclairwww.sinclair.pl