Klimatyzacja Łódź Marcin Walas

+48 604 099 876 klimatyzacja.mwalas@gmail.com

Menu
Kontakt

Nasze usługi cechuje pełen profesjonalizm. Oferujemy usługi z których klient jest zawsze zadowolony.  Proponujemy serwis klimatyzacji: odgrzybianie, ozonowanie, napełnianie, nabijanie klimatyzacji, klimy z dojazdem do klienta, wykonywanie usług w terenie, maszyny rolnicze i budowlane, autokary, busy, autobusy auta osobowe i dostawcze naprawa, serwis, naprawa sprężarek płukanie układu po zatarciu. Montaż i serwis klimatyzacji stacjonarnej typu split w domu, biurze, sklepie, firmie. Współpracujemy z takimi producentami jak: Sinclair, Valeo, Delphi, Bosch, Nrf, Panasonic, MDV, LG.Poniżej znajduję się formularz kontaktowy umożliwiający kontakt z naszą firmą oraz mapa dojazdu.
Pracujemy na profesjonalnym i nowoczesnym sprzęcie oraz posiadamy odpowiednie kwalifikacje. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę oraz gwarantujemy satysfakcję w bardzo atrakcyjnej cenie !!!


NAZWA: Marcin Walas Klimatyzacja
NIP: 728-254-75-80
REGON : 101292958


Wyślij emaila

    [recaptcha]


    KLIMATYZACJA – DLACZEGO WARTO ?

    Zgodnie z definicją klimatyzacja jest to uzdatnianie powietrza, mające na celu utrzymywanie w zamkniętym pomieszczeniu odpowiednich warunków klimatycznych i sanitarnych, w tym optymalnej temperatury, wilgotności i odpowiedniego składu powietrza.Dla większości z nas klimatyzacja to dobrodziejstwo. Już od dawna jest ona w standardzie wyposażenia samochodów, a w dobie dzisiejszych zmian klimatycznych coraz częściej instalujemy też klimatyzację we własnych domach i w miejscu pracy.Obecnie klimatyzatory oferują nie tylko chłodzenie ale również ogrzewanie i filtrację, dlatego klimatyzacja jest polecana wszystkim, szczególnie dzieciom, osobom starszym oraz alergikom.Dzięki dostosowaniu temperatury i wilgotności powietrza w pomieszczeniu do naszych potrzeb, możemy cieszyć się przyjemnym mikroklimatem, niezależnie od upałów panujących na zewnątrz.Dzięki filtrom zatrzymującym kurz, pył, bakterie i roztocza, otrzymujemy powietrze o wysokim stopniu czystości, pozbawione przykrych zapachów.